Kamil Abt

Żyjemy w świecie mnogości. Mnogości stylów, brzmień, melodii oraz pojedynczych dźwięków, które otulają naszą duszę. Gdy doskonale skomponowany utwór przełożony zostaje na perfekcyjne brzmienie, muzyka trafia w najczulsze neurony naszego ciała. Podczas procesu tworzenia, Kamil Abt nie skupia się więc wyłącznie na tym, by jego muzyka docierała do giętkiej tkanki naszej usznej małżowiny – lecz znacznie dalej.

Niejednokrotnie odchodząc od percepcyjnych nawyków, do jakich przyzwyczaił nas jazz oraz muzyka powstała w Europie, wyrusza w podróż, która kształtuje i konstytuuje formy z ich równoległym rozwojem wyjątkowych improwizacji. Bawi się dźwiękiem lekkim lecz przejmującym, a całość kontrastuje szybkimi pasażami oraz doskonale wybrzmiewającą pauzą. Ten doskonałej jakości materiał przeszyty jest frazami, które niejednokrotnie bezczelnie i bez pytania porwą Was wirtuozerią i rozniecą emocjonalny płomień skryty w słuchaczu.

Płomień skłaniający do refleksji, zadumy i dialogu.

Informacja o koncertach, nowych nagraniach, wywiadach i nie tylko.

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Kamil Abt will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.